Jardin kaunistab erilisi hetki iga päev

LILLEPOEDAIANDUSKESKUSE-POOD

Jardin OÜ on Eesti vanimaid ja suurimaid aiandus- ning floristika ettevõtteid aastast 1996. Täna on meie ketis 25 omanäolist lillepoodi, aastaringselt avatud aianduskeskus ning floristikaga tegelev e-lillepood detsembrist 2014. E-aianduskeskus on värskelt avatud alates augustist 2018. 

Kaunilt väljendatud tunded, säravad lilled või lihtsalt rõõm rohelusest – need kõik muudavad meie päeva eriliseks. Usume, et armastus valdkonna vastu, värske sortiment ning lähedus muudavad kõik niisugused hetked tõeliselt heaks.

Armastus selle vastu, mida teeme

Oleme oma valdkonna suurimad fännid ja asjaarmastajad. Jardini rohenäpud teavad kõigi taimede hingeelu, oskavad lilledele vajalikul hetkel juua anda, pai teha ning sobivate kaaslastega ühte punti seada. Ja mitte ainult – soovime olla ka sinuga empaatilised ja hoolivad.

Meie jaoks on oluline, et õiged inimesed oleksid õigel kohal. Usume, et läbi pideva õppimise ja arengu on meie floristid ja aednikud parimad sinu eriliste hetkede kaunistamises. Kui eelnev defineerib ka sind, kandideeri tööle, leiame Jardinis headele inimestele sobiva koha.

Jardin LILLED

Värske ja aus sortiment

Jardini aianduskeskusest ja lillepoodidest leiad rikkaliku sortimendi kohalikelt kasvatajatelt kui ka kaupmeestelt eksootilistest paikadest. Valime hoolikalt varustajaid, pidades silmas mitmekesist valikut ning vastutustundlikku suhtumist meie võtmepartnerisse – loodusesse.

Oleme ausad nii iseenda kui kliendi vastu ning pakume oma müügikohtades värsket kaupa. Kui sa pole ostetud tootega rahul, anna meile kindlasti tagasisidet.

lopsakas hortensia

Lähedus ja kättesaadavus

Jardini Aianduskeskus on Tartust vaid kiviviske kaugusel ja e-aianduskeskus siin vaid ühe hiireklõpsu kaugusel. Lillepoed leiad üle Eesti erinevatest paikadest. Lilli saab saata ka kodust lahkumata e-lillepoe vahendusel.

Tartu-Raadi-Jardin

Lisateenused

DPD Pickup punktid asuvad ka  kolmeteistkümnes  Jardini lillepoes! DPD Pickup pakipood on pakkide väljastamise ja vastuvõtmise punkt. DPD Pickup võrgustikku kuulub Eestis ligi 100 ning Baltikumis kokku üle 300 Pickup punkti ehk pakipoe. Telli e-poe ostud lähimasse Pickup punkti Eestis, Lätis või Leedus. Leia omale lähim Eesti Pickup pakipood SIIT!
Jardini lillepoodidest on nüüd DPD pickup pakipoed –  Tartus Raadi ja Jaamamõisa Jardin, Pärnus Mai ja Ülejõe Jardin, lisaks Jõgeva Jardin, Paide Jardin, Põlva Jardin, Põltsamaa Jardin, Jõhvi Jardin ning Tallinnas Mustakivi ja Arsenali Jardin.
DPD_Driver_at_Pickup_shop
Kingitus.ee 

Kingitus ei pea alati olema käega katsutav. See võib olla ka elamus, mis jääb meelde. Kingitus.ee kingivalikus on üle 1000 elamuskingituse, mille hulgast leiab sobiva igale maitsele, igas hinnaklassis, nii meestele kui ka naistele, ning palju häid ideid, kuidas sõprade ja lähedastega mõnusalt aega veeta. Kingitus.ee eesmärk on pakkuda klientidele parimaid kingiideid ja muuta kinkimise kultuuri materiaalsetest elamust pakkuvateks kingitusteks. Arsenali, Suurejõe, Kaubamaja ja Tasku Jardini lillepoodidest leiate samuti Kingitus.ee elamuskingituste valiku!