Istikuaia avamine 2019

Istikuaed Jardini Aianduskeskuses avab oma väravad 25. aprill!

Istikuaias ootavad sind püsililled, lehtpuud ja -põõsad, viljapuud ja marjapõõsad, okaspuud, ilupõõsad ja püsililled. Lisaks on aianduskeskuses palju suvelilli ning toataimi, taimehooldusvahendeid ja muid tarvikuid.

Jardini Aianduskeskuse veebipoes aianduskeskus.jardin.ee täieneb samuti õuetaimede ja istikute valik iga päev! Veebipoest saad tellida taimed kulleriga koju või valida välja ja tulla tasuta ise Jardini Aianduskeskusesse järgi.

Avamise puhul on iga päev 25.-28.04 õnneloosi- ja hinnaüllatused, lastele põnevat meisterdamist ja maitsvaid auhindu!

Laupäeval on istikuaias 9.30-13.00 klientide küsimustele vastamas ja oma 2017. aasta kevadel ilmunud raamatut „Puuviljaaedniku istutusraamat“ tutvustamas aiandusspetsialist Jaan Kivistik.

 

Võida terve sületäis taimi!

Ostes 25.04-30.05 Jardini Aianduskeskusest vähemalt 25€ eest kaupa ja jättes oma ostutšeki koos andmetega loosikasti, osalete loosimises, kus võitjad saavad Jardini Aianduskeskusest valida tasuta nii palju taimi, kui sülle ühe korraga ära mahub. Võidu lunastamine toimub üheskoos (kokku loosime välja 3 võitjat). Võidu lunastamine toimub 5 minuti jooksul. Võitja saab tegutseda kauba valimisel üksinda (tuge võib pakkuda kõrvalt nõuannetega), kasutamata igasugust täiendavat abi kottide või ostukorvide näol. Võitja võib varasemalt käia kaubaga tutvumas, aga eelnevalt toodete asukohta muuta ei või. Valida võib kõiki taimi, mis on sel hetkel Jardini Aianduskeskuses müügil, sh istikuaias ja suveaias. Sülest maha kukkunud taimed ei lähe arvesse. Võidulunastamist võidakse filmida või pildistada.

 

Võida peotäis kinkekaarte!

Osale Facebooki loosis ja võid võita 50€ väärtuses Jardini kinkekaarte: Võitja loosime 31.05

Vasta küsimusele ja osale loosimises siin! 

No comments yet.

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.