Mai ole pai! Jardin on ammu juba õites! 2017

Mais loodame päikest ja südamesoojust, mis paneks aias kõik õied õitsema ning kingiks ka emadele palju rõõmu! Meil Jardinis on õnneks juba ammu kevad käes ja kauneid õisi jagub kõigile.

Jardini Aianduskeskuses

Istikuaias kestab õnneloos!

  • 20.04-28.05 on loosikorvis sületäis taimi! Ostes 20.04-28.05 Jardini Aianduskeskusest vähemalt 25€ eest kaupa ja jättes oma ostutšeki koos andmetega loosikasti, osalete loosimises, kus võitjad saavad Jardini Aianduskeskusest valida tasuta nii palju taimi, kui sülle ühe korraga ära mahub. Võidu lunastamine toimub üheskoos (kokku loosime välja 3 võitjat). Võidu lunastamine toimub 5 minuti jooksul. Võitja saab tegutseda kauba valimisel üksinda (tuge võib pakkuda kõrvalt nõuannetega), kasutamata igasugust täiendavat abi kottide või ostukorvide näol. Võitja võib varasemalt käia kaubaga tutvumas, aga eelnevalt toodete asukohta muuta ei või. Valida võib kõiki taimi, mis on sel hetkel Jardini Aianduskeskuses müügil, sh istikuaias ja suveaias. Sülest maha kukkunud taimed ei lähe arvesse. Võidulunastamist võidakse filmida või pildistada.

Midagi kaunist igale emale! Sooduspakkumised 12-14.05.2017

  • Võõrasemad  10 tk = 8 €,  (üksikult ostes täishind 1€, soodushinnaga 0,80 €/tk). 10 võõrasema ostmisel Kekkilä suvelille muld 30% soodsamalt (soodushind 2,73 €, tavahind 3,90 €)
  • Orhideed  -30%
  • Õueroosid -20%

Lillepoodides ja e-lillepoes!

  • Emadepäeva õnneloos Facebookis! Leia postitus, ole meie sõber, kirjuta, millised lilled ja elamused Sinu emale meeldiks ning jää õnnele lootma! 12.05 loosime ühe õnneliku, kes saab oma emale saata kingituseks kulleriga lilled ja Kingitus.ee kingituspaki. Lisainfo siin!
  • Telli emale lilled juba e-poest ära! Sooduskupong “varakultemale” kehtib kuni 12.05 ja annab -10% ostkorvilt!
  • Keila ja Pärnu Suurejõe Jardinis on tulemas Kingitus.ee ja Jardini emadepäeva kinkekomplekt soodushinnaga! Hoia silmad lahti!
  • Põlva Jardinis on potilillede sooduskampaania 15.-30.05, kõik potililled 20% soodsamalt! Sel perioodil on Põlva Jardin avatud E-R 7.45-18.00, L 9-18.00.

No comments yet.

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.