E-poest tellimise juhised

Istikute, taimede ja aiandustarvikute tellimine e-aianduskeskusest kiirelt ja mugavalt

Nüüdsest on Jardini Aianduskeskusest võimalik tellida taimi, istikuid ja aiandustarvikuid igasse Eesti nurka, vali ise kas soovid tooted kätte saada kodus, tööl või hoopiski maakodus.

Lisaks pakume võimalust tulla tellimusele järgi Jardini Aianduskeskusesse ning lähitulevikus lisanduvad võimalike kättesaamiskohtadena ka Jardini lillepoed üle Eesti. Ise järgi tulles tellimusele transpordikulu ei lisandu.

Müügilepingu tingimustega tutvu lähemalt SIIN.

Toote valik, hinnad, laoseis

E-poes kajastuvad Jardini Aianduskeskuse sortimendi parimad tooted. Pildid on küll illustratiivsed, kuid neil on kujutatud see päris toode oma elusuuruses ja eheduses. Kuna sama toodet on meil kohapeal mitmeid, siis nagu elusorganismid ikka, on nad kõik pisut omamoodi.

Hinnad võivad Jardini Aianduskeskuses kohapeal ja e-poes erineda.

Laoseis aga peaks suuresti kattuma. Juhul kui siiski on laoprogrammis ebatäpsusi ja olete endale tooted ära tellinud, kuid selgub, et sama kogust meil päriselt laos pole, siis pakume teile asendustoodet, hilisemat tarneaega või võimalust raha tagasi küsida

Uuendame vastavalt hooaegadele ja teie soovidele pidevalt toote valikut. Seega ka talvel võite siit leida uusi rohelisi ja õites asukaid enda koju.

Ostu sooritamine

Valite välja sobivad tooted, kogused ja lisate need ostukorvi. Kui olete oma valikuga rahul, liigute ostukorvi ning valite saadetisele sobiva transpordi viisi. Seejärel liigute kassase. Enne makse tegemist sisestate enda andmed ja kui soovite saadetist kulleriga kätte saada, siis ka saadetise kättesaamist puudutavad andmed. Seejärel peate tutvuma ja nõustuma meie müügilepingu tingimustega ning siis suundute maksma. Maksta saab pangalinkidega (Swedbank, SEB, LHV, Danske, Nordea), arvega, kui ka krediitkaardiga (Visa/MasterCard). Kui olete makse sooritanud, tuleb teie e-posti aadressile tellimust kinnitav e-kiri.

Tellimusele ise järgi tulemine

Kohe kui oleme teie tellimuse kätte saanud, hakkame Jardini Aianduskeskuses tegelema selle komplekteerimisega. Oleme enda jaoks seadnud eesmärgiks 2 tundi, mille jooksul soovime teie tellimuse valmis panna. Kui teie tellimus on valmis, saadame teile kinnitava e-kirja.

Tellimuse kulleriga kohale toimetamine

Meie koostööpartner Omniva toimetab kohale kuni 30 kg raskusi saadetisi kohale kõikjal Eestis alates Tallinnast, lõpetades Ruhnu saareni. Selge on see, et taimed ei talu pikalt kastis kinni olekut, nad ihkavad loomulikku valgust ja õhku. Seepärast paneme südamele, et kulleriga taimede tellimisel võtaksite need kohe vastu, kui kullerit kõne saate. Vastasel juhul viiakse need postkontorisse hoiule ja võite kindlad olla, et vahepeal nendega keegi juttu ei räägi ega juua anna.

Laos olemasolev toimetatakse teieni kulleriga 1-2 tööpäeva jooksul pärast tellimust.

Omniva kuller teavitab tulekust alati ette (sms-i või telefonikõnega). Ta toimetab saadetisi kohale esmaspäevast reedeni 8.00-20.00 ning laupäeviti 8.00-16.00.

Kui tõepoolest otsustate Ruhnu saarele (või mujale pideva tarnspordiühendusega kindlustamata saarele) mõne kauni istiku tellida, siis Omniva toob selle kohale vastavalt transpordiühenduse sagedusele.


Võta küsimuste korral meiega ühendust:
E-R 9-17, L-P 10-15
epood@jardin.ee
+372 56 909 806